закрыть
Виртуальный тур!
 
Туристическая премия  «Carpathian Travel Awards» - 2015. Отзывы восторгаТуристическая премия  «Carpathian Travel Awards» - 2015. Отзывы восторгаТуристическая премия  «Carpathian Travel Awards» - 2015. Отзывы восторга
ДОБАВИТЬ ОТЗЫВ

Facebook группа odnoklassniki

youtube каналtwitter

Фильм и песни о нашем туре

Главная  »  Туристическая премия «Carpathian Travel Awards» - 2015

Туристическая премия «Carpathian Travel Awards» - 2015

Туристична премія «Carpathian Travel Awards»

Користуючись нагодою, висловлюємо Вам свою повагу і повідомляємо, що туристичний комплекс «Ворохта» залучено до конкурсу «Туристична премія «Carpathian Travel Awards» - 2015, який, шляхом інтернет – голосування, щорічно організовує Група компаній «Ласпі». У проекті беруть участь санаторно-курортні установи, готелі, пансіонати і бази відпочинку, розташовані на території Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської.

Туристична премія «Carpathian Travel Awards» - це об'єктивна оцінка якості обслуговування та рівня сервісу санаторно-курортних послуг у регіоні Карпати.

Основними завданнями проекту є:

- популяризація внутрішнього та в'їзного туризму України, курорту Карпати, а також об'єктів санаторно-курортного обслуговування, які орієнтовані на високі стандарти;
- підвищення стандартів якості обслуговування туристів та сприяння щодо подальшого розвитку курортів і туризму в Карпатах;
- покращення якості обслуговування відпочиваючих;
- активізація реклами Карпат;
- підвищення ефективності використання рекреаційних можливостей і туристичних.

У голосуванні беруть участь як туристичні агентства, фахівці з продажу турів, так і фізичні особи, споживачі туристичних послуг.

Переможець визначається більшістю голосів за допомогою прямого голосування Інтернет - голосування триватиме з 28 липня до 28 вересня 2015 року, після чого відбудеться підведення підсумків конкурсу.

Додатково ознайомитись із проектом та отримати інформацію про хід голосування Ви зможете на сайті www.laspi.com/award/show/3.

Організатор проекту «Carpathian Travel Awards» - туроператор «Ласпі».

Генеральний інформаційний партнер – медіа-холдинг «1+1».

Проект проводиться за підтримки спеціалізованих туристичних видань «Майстер туру» та «Новини турбізнесу».

Голова Оргкомітету конкурсу Туристична премія «Carpathian Travel Awards», директор групи компаній «Ласпі» Баженова Олена Миколаївна.

Туристическая премия  «Carpathian Travel Awards» - 2015. Отзывы восторгаТуристическая премия  «Carpathian Travel Awards» - 2015. Отзывы восторгаТуристическая премия  «Carpathian Travel Awards» - 2015. Отзывы восторга
ЗАГРУЗИТЬ ФОТО

файл не более 3Мб

EN????u@Mail.ru

 
   

Об отеле О Ворохте Номера Цены Бронирование Отзывы Договор Фото | Видео Экскурсии Кухня Новости Карта сайта

Разработка сайта «MirITpro»

Наш адрес, телефон, email
ЗВОНОК МЕНЕДЖЕРУ
Бесплатный звонок менеджеру
Вверх