закрыть
Виртуальный тур!
 
Карпати - відкриття сезону відпочинку у Ворохті. Отзывы восторгаКарпати - відкриття сезону відпочинку у Ворохті. Отзывы восторгаКарпати - відкриття сезону відпочинку у Ворохті. Отзывы восторга
ДОБАВИТЬ ОТЗЫВ

Facebook группа odnoklassniki

youtube каналtwitter

Фильм и песни о нашем туре

Главная  »  Все о Карпатах  »  Карпати та Ворохта

Карпати та Ворохта

Початок гірськолижного сезону в минулому році запам'яталося досить таки раннім випаданням снігу і рано вдарили морози. Але ось уже наближається новий сезон - Карпати 2011, відпочинок обіцяє бути відмінним. Що ж нас чекає в новому році? За словами керівника гідрометцентру Івано-Франківській області ситуація прекрасна - зима прийде вчасно і обіцяє бути сніжною, але на пару градусів холодніше, ніж минула. Твердження фахівця підтверджуються і тим фактом, що схили Говерли зі сторони Ворохти побіліли вже в середині жовтня, а народними прикметами це свідчить про те, що зима буде довгою і сніжною. По-цьому любителям покататися на гірських лижах це сезон у Карпатах повинен припасти до душі.

Поговоримо трохи про відвідувачів готелю Ворохта, які віддають перевагу менш активному відпочиноку. Порівнювати відпочинок у Карпатах з чимось ще просто неможливо, саме на нього не шкода витратити єдину відпустку в році. Наш готель розташований так, що ви зможете провести початок року в Карпатах на самоті від звичного шуму міст та інших недоліків крупно-населених центрів. Ми готові забезпечити вас, вашу сім'ю і друзів такими розвагами як катання на санях, конях, збір соковитих ягід і смачних грибів, риболовля, мисливство та багато іншого. Якщо все ж таки захочеться трохи екстриму, то відпочинок в Карпатах порадує цікавими сходженнями на Говерлу і гірськолижним спортом. Тільки в нашому готелі Ворохта можна зустріти найбільш дружній та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

Для бажаючих зустріти Різдво або Новий рік у Карпатах теж усе готово. Рекомендуємо забронювати номер якомога швидше, тому що в середині грудня місць вже напевно не залишиться. Готель Ворохта пропонує своїм відвідувачам не тільки стандартний набір новорічних розваг, але ще й організовує безліч запальних вечірок, конкурсів і змагань, які порадують вас і ваших дітей. Кращого місце для проведення різдвяних свят, ніж Карпати, вам просто не знайти! Це стосується не тільки насиченої програми розваг і прекрасної природи, але ще й досить скромних цін.

Карпати - відкриття сезону відпочинку у Ворохті. Отзывы восторгаКарпати - відкриття сезону відпочинку у Ворохті. Отзывы восторгаКарпати - відкриття сезону відпочинку у Ворохті. Отзывы восторга
ЗАГРУЗИТЬ ФОТО

файл не более 3Мб

EN????u@Mail.ru

 
   

Об отеле О Ворохте Номера Цены Бронирование Отзывы Договор Фото | Видео Экскурсии Кухня Новости Карта сайта

Разработка сайта «MirITpro»

Наш адрес, телефон, email
ЗВОНОК МЕНЕДЖЕРУ
Бесплатный звонок менеджеру
Вверх