закрыть
Виртуальный тур!
 
Забронировать недельный тур в Трускавце
Экскурсии, походы, пикники, восхождения в Карпатах
Забронировать лыжный тур на Буковель
Отзывы восторгаОтзывы восторгаОтзывы восторга
ДОБАВИТЬ ОТЗЫВ

Facebook группа odnoklassniki

youtube каналtwitter

Зимний тур в ТК Ворохта
Фильм и песни о нашем туре

Главная  »  Все о Карпатах  »  Карпати та Ворохта

Карпати та Ворохта

Початок гірськолижного сезону в минулому році запам'яталося досить таки раннім випаданням снігу і рано вдарили морози. Але ось уже наближається новий сезон - Карпати 2011, відпочинок обіцяє бути відмінним. Що ж нас чекає в новому році? За словами керівника гідрометцентру Івано-Франківській області ситуація прекрасна - зима прийде вчасно і обіцяє бути сніжною, але на пару градусів холодніше, ніж минула. Твердження фахівця підтверджуються і тим фактом, що схили Говерли зі сторони Ворохти побіліли вже в середині жовтня, а народними прикметами це свідчить про те, що зима буде довгою і сніжною. По-цьому любителям покататися на гірських лижах це сезон у Карпатах повинен припасти до душі.

Поговоримо трохи про відвідувачів готелю Ворохта, які віддають перевагу менш активному відпочиноку. Порівнювати відпочинок у Карпатах з чимось ще просто неможливо, саме на нього не шкода витратити єдину відпустку в році. Наш готель розташований так, що ви зможете провести початок року в Карпатах на самоті від звичного шуму міст та інших недоліків крупно-населених центрів. Ми готові забезпечити вас, вашу сім'ю і друзів такими розвагами як катання на санях, конях, збір соковитих ягід і смачних грибів, риболовля, мисливство та багато іншого. Якщо все ж таки захочеться трохи екстриму, то відпочинок в Карпатах порадує цікавими сходженнями на Говерлу і гірськолижним спортом. Тільки в нашому готелі Ворохта можна зустріти найбільш дружній та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

Для бажаючих зустріти Різдво або Новий рік у Карпатах теж усе готово. Рекомендуємо забронювати номер якомога швидше, тому що в середині грудня місць вже напевно не залишиться. Готель Ворохта пропонує своїм відвідувачам не тільки стандартний набір новорічних розваг, але ще й організовує безліч запальних вечірок, конкурсів і змагань, які порадують вас і ваших дітей. Кращого місце для проведення різдвяних свят, ніж Карпати, вам просто не знайти! Це стосується не тільки насиченої програми розваг і прекрасної природи, але ще й досить скромних цін.

Отель Киев - 365
Экскурсии и туры в Карпатах, Говерла, Буковель, Яремче
Отдых в Карпатах с ТК Ворохта. Фото и Видео.
Отзывы восторгаОтзывы восторгаОтзывы восторга
ЗАГРУЗИТЬ ФОТО

файл не более 3Мб

EN????u@Mail.ru

Яндекс.Метрика

 
   

Об отеле О Ворохте Номера Цены Бронирование ОТЗЫВЫ Договор Фото | Видео Экскурсии Меню Новости Карта сайта

Разработка сайта «MirITpro»

АКЦИЯ!
Недельный тур
в КАРПАТАХ

от 3150 грн.!

Наш адрес, телефон, email
ЗВОНОК МЕНЕДЖЕРУ
Бесплатный звонок менеджеру

Чистый воздух, родниковая вода, пейзажи, радующие глаз в любое время года, оставят незабываемые впечатления

Вверх